jarmaita

Reporter
Phone: 01908 683712 01908 683*** show

Jak mogę poprawić swoje umiejętności w pokera?

Oto kilka podstawowych wskazówek dotyczących mentalności, które należy pamiętać: Kultivuj cierpliwość i kontrolę emocjonalną. Cultivating a Winning Mindset: The Power of Patience and Discipline. Oprócz opanowania technicznych aspektów gry, uprawianie zwycięskiego nastawienia jest kluczowe dla długoterminowego sukcesu w pokera. Przyjmowanie kontroli emocjonalnej i unikanie nachylenia może zapewnić, że twoje decyzje są racjonalne i oparte na obliczonych strategiach, a nie na impulsywnych reakcjach.

Cierpliwość to cnota w pokerze. Uczenie się czekać na właściwe możliwości i unikanie impulsywnych decyzji może zapobiec niepotrzebnym stratom i pomóc utrzymać silną pozycję w grze. Upewnij się, że ćwiczyć swoją grę z wyprzedzeniem, i spojrzeć na niektóre z gier z ostatniego stołu, https://web-online-poker.com/pl aby zrozumieć, co trzeba zrobić, aby się poprawić. Po pokonaniu przeszkody faktycznej gry na pieniądze zaczniesz zdobywać cenne doświadczenie w turnieju. Zacznij od znalezienia bardzo krótkiego turnieju, który możesz zdjąć z 1/2, a nawet 2/4 lub 1/8 turnieju.

Następnie postaw to na próbę, gdy nadszedł czas, aby zagrać za 2000 nagród. Aby przenieść doświadczenie turnieju do następnego poziomu, naucz się prowadzić turniej od blindów do stołu finałowego. Kiedy znajdziesz się w stanie zakończyć taki turniej bez większego stresu, przejdź do większego buy-in i poszukaj tego, który myślisz, że możesz wygrać. Jeśli nie zdobędą najlepszej ręki, powinni się złożyć. Jeśli mają bardzo silną rękę, powinni kontynuować zakład Największa poprawa, jaką każdy może dokonać w pokera, i to jest to, co każdy robi, jest to, że jeśli grają złą rękę, powinni grać prawidłowo.

Teraz porównaj to z podobną ręką, w której dwaj gracze zaczynają obstawiać i wracają ponownie, ale tym razem grają w wersję bez limitu: Raise. Zauważ w wersji limitu za każdym razem, gdy dokonano podwyżki, musisz postawić maksymalną kwotę, podwajając swój poprzedni zakład za każdym razem. Ta sekcja może nie mieć zastosowania, jeśli grasz tylko w Texas Hold’em na stronach internetowych pokerowych lub w domowych grach.

Jeśli grasz w gry na żywo, poniższe różnice są warte uwagi, ponieważ wpływają na to, jak należy dostosować swoją strategię do każdego stylu pokera. Różnice między graniem w Texas Holdem Online i na żywo. Gra 10/20 bez limitu gotówki w kasynie na żywo może wyglądać tak: 3-4-6 (mały zakład, duży zakład, ante). Blinds podnoszą o .25 każdego poziomu, więc wyglądałoby to tak: 3/5/6 4/5/8 5/6/9 itp Nadal grałbyś w tę grę limit holdem jak w grze bez limitu holdem.

W no-limit zawsze masz możliwość obstawiania, co chcesz, o ile nie przekracza rozmiaru całego potu (w tym działania innych graczy). Masz dwie opcje: możesz zadzwonić lub podnieść, gdy przyjdzie twój czas. W grze bez limitu w pokera online, zobaczysz garnki tak duże, jak kapitał, a czasami nawet więcej, jeśli gracz ma wystarczająco duży stos żetonów do gry.

Location

No properties found

Be the first to review “jarmaita”

Rating